| TV Geliri | $34.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $609K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $16.5M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $17.0M |
| Personel Maaşları | $75K |
| Transfer Amortismanı | $323K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1.3M |
| Tesis Bakımı | $940K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $52.9M | $19.6M | $33.3M | $105.7M |
| May 2028 | $7.6M | $24.7M | $-17.0M | $72.1M |
| Apr 2028 | $10.9M | $39.4M | $-28.4M | $88.8M |
| Mar 2028 | $11.1M | $24.3M | $-13.2M | $116.9M |
| Feb 2028 | $7.8M | $30.4M | $-22.6M | $129.8M |
| Jan 2028 | $13.7M | $22.5M | $-8.8M | $152.1M |
| Dec 2027 | $15.4M | $21.4M | $-6.0M | $160.5M |
| Nov 2027 | $19.9M | $24.7M | $-4.8M | $166.2M |
| Oct 2027 | $11.1M | $24.7M | $-13.7M | $170.7M |
| Sep 2027 | $23.6M | $19.4M | $4.1M | $184.0M |
| Aug 2027 | $14.3M | $40.2M | $-25.9M | $179.6M |
| Jul 2027 | $13.8M | $19.9M | $-6.2M | $205.1M |