| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Scout | 13 | 0 | 53% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Ricardo Castro | Scout | 9 | 0 | 49% | 03.01.2028 | Batı Avrupa |
| Luis Ramírez | Scout | 7 | 0 | 47% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Scout | 6 | 0 | 39% | 02.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Gonzalo Parra | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa |
| Nicolás Sosa | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Álex Muñoz | DL | 33 | Almería | Ricardo Castro | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 96 | 106 | 86% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Luis Ramírez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 86 | 86% | 100% | 400.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Calebe | AMR | 27 | Fortaleza | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 103 | 116 | 84% | 100% | 5.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rafa Marín | DC | 25 | Napoli | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 121 | 142 | 84% | 100% | 16.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Agus Medina | DM | 33 | Albacete | Ricardo Castro | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 98 | 99 | 79% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Neal Maupay | ST | 31 | Olympique de Marseille | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 120 | 133 | 75% | 100% | 7.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marcus Rashford | AMR | 30 | Manchester United | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 127 | 154 | 65% | 100% | 8.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Óscar Plano | AMR | 36 | Leganés | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 102 | 88 | 62% | 100% | 250.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Paulinho | AMR | 27 | Palmeiras | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 112 | 129 | 48% | 100% | 8.0M | — | — | — | |
| João Cancelo | DR | 33 | Al-Hilal | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 94 | 118 | 48% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| João Cancelo | DR | 33 | Al-Hilal | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 118 | 48% | 100% | 1.2M | — | — | — | ||
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Ricardo Castro | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 03.01.2028 | 2 | 0 | 156 | 147 | 40% | 125% | 39.0M | #125 DL | — | — | |
| Vítězslav Jaroš | GK | 26 | Liverpool | Jesús Ríos | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 156 | 150 | 40% | 109% | 31.0M | #124 GK | — | — | |
| Filip Jörgensen | GK | 25 | Paris Saint-Germain | Jesús Ríos | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 143 | 147 | 40% | 110% | 18.0M | #124 GK | — | — | |
| Paulo Fonseca | ML | 25 | Newcastle United | Luis Ramírez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 155 | 146 | 40% | 125% | 63.0M | #126 MC | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 28 | Napoli | Jesús Ríos | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 153 | 142 | 40% | 106% | 22.0M | — | — | — | |
| Florian Wirtz | AMR | 24 | Liverpool | Ricardo Castro | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 146 | 137 | 40% | 115% | 50.0M | — | — | — | |
| Bukayo Saka | AMR | 26 | Arsenal | Ricardo Castro | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 138 | 141 | 40% | 115% | 53.0M | — | — | — | |
| Alexander Isak | AML | 28 | Liverpool | Ricardo Castro | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 138 | 137 | 40% | 114% | 52.0M | — | — | — | |
| Dedryck Carrasco | FR | 24 | Monaco | Luis Ramírez | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 147 | 153 | 40% | 116% | 17.0M | — | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 27 | Manchester City | Luis Ramírez | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 151 | 154 | 40% | 117% | 59.0M | — | — | — | |
| Dedryck Fellaini | ST | 27 | Liverpool | Luis Ramírez | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 144 | 138 | 40% | 116% | 54.0M | — | — | — | |
| Altay Bayındır | GK | 29 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 141 | 140 | 40% | 105% | 17.0M | — | — | — | ||
| Diogo Costa | GK | 28 | Napoli | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 135 | 150 | 40% | 105% | 19.0M | — | — | — | ||
| Gabriel | DC | 30 | Arsenal | Jesús Ríos | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 149 | 144 | 40% | 122% | 30.0M | — | — | — | |
| Ebere Eze | AMR | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 122 | 40% | 107% | 24.0M | — | — | — | ||
| Dejan Kulusevski | AMR | 27 | Tottenham Hotspur | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 138 | 40% | 111% | 30.0M | — | — | — | ||
| Dejan Kulusevski | AMR | 27 | Tottenham Hotspur | Jesús Ríos | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 129 | 40% | 111% | 30.0M | — | — | — | |
| Trey Nyoni | DM | 20 | Liverpool | Ricardo Castro | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 141 | 40% | 114% | 30.0M | — | — | — | |
| Sandro Tonali | DM | 27 | Newcastle United | Ricardo Castro | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 119 | 40% | 119% | 27.0M | — | — | — | |
| Kobbie Mainoo | DM | 22 | Manchester United | Ricardo Castro | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 120 | 40% | 115% | 23.0M | — | — | — | |
| Samu Aghehowa | ST | 23 | FC Porto | Luis Ramírez | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 127 | 40% | 100% | 7.6M | — | — | — | |
| Lorenzo Colombo | ST | 25 | Genoa | Luis Ramírez | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 110 | 40% | 100% | 6.6M | — | — | — | |
| Roméo Lavia | DM | 24 | Chelsea | Gonzalo Parra | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 114 | 40% | 115% | 19.0M | — | — | — | |
| Leonardo Balerdi | DC | 29 | Olympique de Marseille | Gonzalo Parra | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 130 | 40% | 102% | 8.4M | — | — | — | |
| Odysseas Vlachodimos | GK | 33 | Newcastle United | Jesús Ríos | Personel Önerisi | Aktif | 12.07.2027 | 12.07.2027 | 1 | 0 | 122 | 127 | 28% | 100% | 2.0M | — | — | — | |
| Odysseas Vlachodimos | GK | 33 | Newcastle United | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 122 | 127 | 28% | 100% | 2.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cole Palmer | AMR | Chelsea | #18 | — | Hemen Al | 131 | 139 | 28% | 111% | 29.0M | Aktif | |
| Don O'Niel | AMR | Willem II | #18 | — | Hemen Al | 101 | 116 | 28% | 95% | 4.4M | Aktif | |
| Santiago Giménez | ST | AC Milan | #19 | #127 | Al | 122 | 124 | 28% | 100% | 11.0M | Aktif | |
| Vítězslav Jaroš | GK | Liverpool | #16 | — | Düşün | 156 | 150 | 40% | 109% | 31.0M | Aktif | |
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #17 | — | Düşün | 156 | 147 | 40% | 125% | 39.0M | Aktif | |
| Paulo Fonseca | ML | Newcastle United | #18 | — | Düşün | 155 | 146 | 40% | 125% | 63.0M | Aktif | |
| Filip Jörgensen | GK | Paris Saint-Germain | #16 | — | Düşün | 143 | 147 | 40% | 110% | 18.0M | Aktif | |
| Ricardo Pepi | ST | PSV | #19 | #127 | Düşün | 132 | 116 | 28% | 103% | 8.2M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #19 | #127 | ST | 156 | 21–29 | 2.2M | Gonzalo Parra | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Real Sociedad B | #16, #17, #18, #19 | 29.01.2028 |
| Ricardo Castro | Córdoba U20 | #17, #19 | |
| Luis Ramírez | Espanyol U20 | #16, #17, #18, #19 | |
| Luis Ramírez | Cádiz U20 | #17, #19 | |
| Gonzalo Parra | Celta Vigo U20 | #17, #19 | |
| Jesús Ríos | Real Valladolid U20 | #19 | |
| Ricardo Castro | Burgos U20 | #19 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calebe | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafa Marín | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.61 | 1.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Neal Maupay | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Santiago Giménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Marcus Rashford | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Calebe | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Rafa Marín | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Neal Maupay | Onayla | 0.83 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calebe | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafa Marín | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.56 | 1.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Neal Maupay | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Santiago Giménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.43 | 3.25 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Marcus Rashford | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Calebe | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Rafa Marín | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Neal Maupay | Onayla | 0.83 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calebe | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafa Marín | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.56 | 1.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Neal Maupay | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Santiago Giménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.43 | 3.25 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Marcus Rashford | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Calebe | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Rafa Marín | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Neal Maupay | Onayla | 0.83 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcus Rashford | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calebe | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rafa Marín | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.47 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Neal Maupay | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Santiago Giménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.27 | 2.98 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Marcus Rashford | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Calebe | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Rafa Marín | Onayla | 0.94 | 84% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Neal Maupay | Onayla | 0.83 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ekain Orobengoa | Reddet | #50 | -1.22 | — | — | 1.50 | 6.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | #50 | -1.22 | — | — | 1.50 | 4.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | #50 | -1.22 | — | — | 1.50 | 4.99 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Díaz | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 6.83 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Job Ochieng | Reddet | #50 | -1.22 | — | — | 1.50 | 3.94 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | #50 | -1.22 | — | — | 1.50 | 3.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gorka Gorosabel | Reddet | #50 | -1.22 | — | — | 1.50 | 4.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lander Astiazarán | Reddet | #50 | -1.22 | — | — | 1.50 | 4.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Goti | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 24.44 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Ekain Orobengoa | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Mikel Rodríguez | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Dani Díaz | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Job Ochieng | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Darío Ramírez | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Gorka Gorosabel | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Lander Astiazarán | Reddet | -1.22 | 88% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Mikel Goti | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ekain Orobengoa | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 6.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 4.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.49 | 3.35 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Job Ochieng | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 4.99 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 3.94 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gorka Gorosabel | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 4.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lander Astiazarán | Reddet | #50 | -1.16 | — | — | 1.50 | 4.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Ekain Orobengoa | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Mikel Rodríguez | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Job Ochieng | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Darío Ramírez | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Gorka Gorosabel | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Jesús Ríos | Lander Astiazarán | Reddet | -1.16 | 83% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Santiago Giménez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cole Palmer | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Don O'Niel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.58 | 1.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.08 | 2.66 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.56 | 1.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 13.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18.30 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 48.24 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.32 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.61 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.46 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.47 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.46 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.47 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.46 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.47 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Džodić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.47 | 1.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.46 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.47 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Stefan Džodić | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Džodić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.23 | 1.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.84 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.50 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.15 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.04 | 2.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Stefan Džodić | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Džodić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.23 | 1.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.84 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.50 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.15 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.04 | 2.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Stefan Džodić | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agus Medina | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43077014 | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #37084941 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gerard Martín | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stefan Džodić | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.23 | 1.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álex Muñoz | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ricardo Pepi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.84 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Santiago Giménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.50 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cole Palmer | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.15 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Don O'Niel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.04 | 2.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jesús Ríos | Óscar Plano | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Agus Medina | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Player #43077014 | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Luis Ramírez | Player #37084941 | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Jesús Ríos | Stefan Džodić | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Ricardo Castro | Álex Muñoz | Onayla | 0.94 | 86% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thiago Borbas | Real Oviedo | ST | Forvet | 113 | 126 | 95% | 12.0M | 25.12.2027 | 51 | 51 |
| Sebastiano Nava | Real Madrid | GK | Kaleci | 123 | 149 | 82% | 6.7M | 18.12.2027 | 3 | 0 |
| David Carmo | Real Oviedo | DC | Defans | 110 | 118 | 95% | 11.0M | 08.05.2027 | 37 | 13 |
| Edoardo Soleri | Real Oviedo | AML | Orta Saha | 115 | 135 | 95% | 15.0M | 08.05.2027 | 38 | 1 |
| Federico Viñas | Real Oviedo | ST | Forvet | 108 | 125 | 95% | 10.0M | 08.05.2027 | 38 | 23 |
| Nicolás Fonseca | Real Oviedo | DM | Defans | 99 | 110 | 95% | 3.3M | 08.05.2027 | 29 | 38 |
| Matías Moreno | Levante | DC | Defans | 125 | 152 | 84% | 12.0M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Ugo Raghouber | Levante | DM | Defans | 106 | 132 | 84% | 6.8M | 08.05.2027 | 2 | 2 |
| Cyril Ngonge | Espanyol | AMR | Orta Saha | 117 | 129 | 84% | 13.0M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Duje Ćaleta-Car | Real Sociedad | DC | Defans | 117 | 132 | 68% | 8.6M | 10.04.2027 | 1 | 2 |
| Lucas Beltrán | Valencia | AMC | Orta Saha | 115 | 134 | 65% | 8.3M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Largie Ramazani | Valencia | AMR | Orta Saha | 111 | 134 | 48% | 6.1M | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Vitor Reis | Girona | DC | Defans | 139 | 166 | 58% | 24.0M | 27.03.2027 | 1 | 1 |
| Nicolás González | Atlético Madrid | AMR | Orta Saha | 119 | 136 | 84% | 15.0M | 20.03.2027 | 2 | 2 |
| Marco Tiozzo Pagio | Elche | MC | Orta Saha | 117 | 143 | 65% | 4.8M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Gonzalo Villar | Elche | AMC | Orta Saha | 113 | 132 | 84% | 16.0M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Zaid Romero | Getafe | DC | Defans | 112 | 119 | 84% | 9.1M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Veljko Birmančević | Getafe | AMR | Orta Saha | 103 | 119 | 84% | 8.7M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Martín Satriano | Getafe | ST | Forvet | 118 | 134 | 75% | 18.0M | 06.03.2027 | 2 | 1 |
| Abu Kamara | Getafe | AMR | Orta Saha | 84 | 111 | 84% | 2.3M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Luis Vázquez | Getafe | ST | Forvet | 109 | 117 | 84% | 3.8M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Sebastián Boselli | Getafe | DR | Defans | 99 | 130 | 55% | 3.2M | 06.03.2027 | 1 | 2 |
| Fer López | Celta Vigo | AMR | Orta Saha | 117 | 144 | 84% | 17.0M | 27.02.2027 | 2 | 2 |
| Martin Henrion | Mallorca | GK | Kaleci | 113 | 155 | 65% | 5.2M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Marash Kumbulla | Mallorca | DC | Defans | 121 | 133 | 84% | 14.0M | 20.02.2027 | 2 | 2 |
| Zito Luvumbo | Mallorca | AMR | Orta Saha | 100 | 120 | 65% | 5.3M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Mateo Joseph | Mallorca | ST | Forvet | 113 | 138 | 58% | 6.8M | 20.02.2027 | 1 | 1 |
| Santiago Colombatto | Real Oviedo | DM | Defans | 107 | 122 | 95% | 6.2M | 06.02.2027 | 23 | 23 |
| Neal Maupay | Sevilla | ST | Forvet | 120 | 133 | 75% | 7.4M | 30.01.2027 | 2 | 1 |
| Batista Mendy | Sevilla | DM | Defans | 108 | 121 | 55% | 6.8M | 30.01.2027 | 1 | 2 |
| Rafa Marín | Villarreal | DC | Defans | 121 | 142 | 84% | 16.0M | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| Calebe | Alavés | AMR | Orta Saha | 103 | 116 | 84% | 5.8M | 09.01.2027 | 2 | 2 |
| Alavés | DC | Defans | 77 | 94 | 38% | 1.6M | 09.01.2027 | 0 | 2 | |
| Marcus Rashford | Barcelona | AMR | Orta Saha | 127 | 154 | 65% | 8.0M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| João Cancelo | Barcelona | DR | Defans | 94 | 118 | 48% | 1.2M | 02.01.2027 | 1 | 0 |
| Ramón Sosa | Real Oviedo | AMR | Orta Saha | 114 | 131 | 95% | 12.0M | 26.12.2026 | 17 | 1 |
| Alan Matturro | Levante | DL | Defans | 99 | 132 | 58% | 3.7M | 26.12.2026 | 1 | 1 |
| Sofyan Amrabat | Real Betis | DM | Defans | 119 | 139 | 58% | 5.8M | 03.10.2026 | 1 | 1 |
| Odysseas Vlachodimos | Sevilla | GK | Kaleci | 122 | 127 | 28% | 2.0M | 19.09.2026 | 0 | 1 |
| Paulinho | Alavés | AMR | Orta Saha | 112 | 129 | 48% | 8.0M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Ricardo Pepi | Forvet | 132 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Santiago Giménez | Forvet | 122 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| Cole Palmer | Orta Saha | 131 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| Don O'Niel | Orta Saha | 101 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #124 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #125 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #126 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #127 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |