| TV Geliri | $4.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $174K |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1.3M |
| Tesis Bakımı | $963K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $5.6M | $4.5M | $1.1M | $94.1M |
| Jul 2028 | $5.8M | $7.3M | $-1.6M | $93.0M |
| Jun 2028 | $14.7M | $3.6M | $11.0M | $94.6M |
| May 2028 | $6.7M | $4.6M | $2.1M | $83.5M |
| Apr 2028 | $6.5M | $4.0M | $2.5M | $81.5M |
| Mar 2028 | $6.4M | $3.9M | $2.5M | $79.0M |
| Feb 2028 | $6.7M | $5.0M | $1.7M | $76.5M |
| Jan 2028 | $6.8M | $3.6M | $3.2M | $74.8M |
| Dec 2027 | $6.7M | $3.4M | $3.4M | $71.6M |
| Nov 2027 | $6.8M | $3.5M | $3.3M | $68.3M |
| Oct 2027 | $6.7M | $3.8M | $2.9M | $65.0M |
| Sep 2027 | $7.2M | $4.7M | $2.5M | $62.1M |