| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $68K |
| Transfer Amortismanı | $36K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $730K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.3M | $2.4M | $867K | $10.8M |
| Jun 2027 | $3.3M | $2.6M | $744K | $9.9M |
| May 2027 | $3.3M | $2.8M | $494K | $9.1M |
| Apr 2027 | $3.6M | $2.4M | $1.2M | $8.6M |
| Mar 2027 | $3.7M | $2.3M | $1.4M | $7.3M |
| Feb 2027 | $3.6M | $2.4M | $1.3M | $5.9M |
| Jan 2027 | $5.6M | $2.3M | $3.3M | $4.6M |
| Dec 2026 | $1.4M | $2.4M | $-1.1M | $1.3M |
| Nov 2026 | $1.5M | $2.3M | $-837K | $2.3M |
| Oct 2026 | $452K | $2.3M | $-1.8M | $3.1M |
| Sep 2026 | $434K | $1.4M | $-959K | $4.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |