| TV Geliri | $23K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $570K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $10K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $25K | $761K | $-736K | $-1.8M |
| Oct 2026 | $25K | $1.2M | $-1.1M | $-1.0M |
| Sep 2026 | $25K | $543K | $-518K | $117K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |