| TV Geliri | $6.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.4M |
| Personel Maaşları | $150K |
| Transfer Amortismanı | $171K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $267K |
| Tesis Bakımı | $853K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $7.5M | $7.8M | $-315K | $40.8M |
| Dec 2026 | $7.0M | $7.8M | $-838K | $40.9M |
| Nov 2026 | $6.3M | $8.0M | $-1.7M | $41.6M |
| Oct 2026 | $7.6M | $10.5M | $-2.9M | $43.1M |
| Sep 2026 | $3.2M | $6.3M | $-3.1M | $45.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $57.1M |