| TV Geliri | $6.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.3M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $250K |
| Oyuncu Maaşları | $6.8M |
| Personel Maaşları | $121K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $186K |
| Tesis Bakımı | $1.1M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $25.6M | $8.2M | $17.4M | $132.4M |
| Aug 2027 | $9.6M | $9.1M | $587K | $115.0M |
| Jul 2027 | $10.6M | $7.7M | $2.9M | $114.4M |
| Jun 2027 | $59.4M | $8.1M | $51.2M | $111.6M |
| May 2027 | $10.1M | $8.1M | $2.0M | $60.4M |
| Apr 2027 | $9.9M | $9.7M | $238K | $58.4M |
| Mar 2027 | $9.9M | $7.8M | $2.1M | $58.2M |
| Feb 2027 | $11.4M | $10.8M | $635K | $56.0M |
| Jan 2027 | $10.2M | $7.5M | $2.7M | $55.4M |
| Dec 2026 | $8.4M | $7.5M | $906K | $52.7M |
| Nov 2026 | $7.0M | $7.5M | $-555K | $51.8M |
| Oct 2026 | $6.9M | $8.6M | $-1.7M | $52.3M |