| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $134K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.7M | $1.6M | $102K | $-13.6M |
| Nov 2027 | $1.7M | $1.6M | $109K | $-13.7M |
| Oct 2027 | $1.7M | $1.9M | $-203K | $-13.9M |
| Sep 2027 | $1.9M | $2.2M | $-282K | $-13.6M |
| Aug 2027 | $715K | $2.1M | $-1.3M | $-13.4M |
| Jul 2027 | $718K | $1.5M | $-806K | $-12.0M |
| Jun 2027 | $2.5M | $1.9M | $607K | $-11.2M |
| May 2027 | $703K | $1.8M | $-1.1M | $-11.8M |
| Apr 2027 | $703K | $4.0M | $-3.3M | $-10.7M |
| Mar 2027 | $710K | $1.7M | $-944K | $-7.4M |
| Feb 2027 | $796K | $1.8M | $-990K | $-6.4M |
| Jan 2027 | $919K | $1.8M | $-917K | $-5.4M |