| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $13K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $46K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.2M | $1.8M | $388K | $-497K |
| Jul 2028 | $2.2M | $1.4M | $792K | $-885K |
| Jun 2028 | $2.2M | $1.5M | $693K | $-1.7M |
| May 2028 | $2.2M | $2.5M | $-299K | $-2.4M |
| Apr 2028 | $2.2M | $2.1M | $170K | $-2.1M |
| Mar 2028 | $2.0M | $1.4M | $670K | $-2.2M |
| Feb 2028 | $2.0M | $1.5M | $543K | $-2.9M |
| Jan 2028 | $2.2M | $1.6M | $669K | $-3.5M |
| Dec 2027 | $2.0M | $1.4M | $631K | $-4.1M |
| Nov 2027 | $2.2M | $1.4M | $771K | $-4.8M |
| Oct 2027 | $2.2M | $1.6M | $607K | $-5.5M |
| Sep 2027 | $2.2M | $1.7M | $515K | $-6.1M |