| TV Geliri | $115 |
| Sıralama TV Bonusu | $11 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $268K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $148 | $314K | $-314K | $-268K |
| Oct 2026 | $147 | $200K | $-200K | $46K |
| Sep 2026 | $4K | $59K | $-55K | $245K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $300K |