| TV Geliri | $451K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $589K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $57K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $877K | $1.1M | $-177K | $-6.1M |
| Dec 2027 | $885K | $778K | $107K | $-5.9M |
| Nov 2027 | $934K | $792K | $142K | $-6.0M |
| Oct 2027 | $440K | $1.0M | $-565K | $-6.2M |
| Sep 2027 | $332K | $725K | $-393K | $-5.6M |
| Aug 2027 | $334K | $705K | $-371K | $-5.2M |
| Jul 2027 | $338K | $718K | $-381K | $-4.8M |
| Jun 2027 | $438K | $763K | $-325K | $-4.5M |
| May 2027 | $157K | $932K | $-775K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $157K | $1.1M | $-991K | $-3.4M |
| Mar 2027 | $143K | $656K | $-512K | $-2.4M |
| Feb 2027 | $50K | $674K | $-624K | $-1.9M |