Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $589K |
| Maç Günü Geliri | $1.6M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $111K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $92K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$2.4M |
$4.7M |
$-2.3M |
$107.4M |
| Jul 2027 |
$28.9M |
$3.2M |
$25.8M |
$109.7M |
| Jun 2027 |
$20.4M |
$1.6M |
$18.8M |
$83.9M |
| May 2027 |
$2.3M |
$1.6M |
$712K |
$65.1M |
| Apr 2027 |
$2.3M |
$1.6M |
$718K |
$64.4M |
| Mar 2027 |
$21.5M |
$1.7M |
$19.7M |
$63.7M |
| Feb 2027 |
$5.7M |
$3.2M |
$2.5M |
$43.9M |
| Jan 2027 |
$3.1M |
$1.6M |
$1.5M |
$41.4M |
| Dec 2026 |
$2.3M |
$1.6M |
$665K |
$39.9M |
| Nov 2026 |
$2.3M |
$1.6M |
$676K |
$39.3M |
| Oct 2026 |
$12.3M |
$11.3M |
$1.0M |
$38.6M |
| Sep 2026 |
$14.6M |
$15.1M |
$-516K |
$37.6M |