| TV Geliri | $144K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $28K |
| Oyuncu Maaşları | $623K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $47K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $16K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $183K | $799K | $-616K | $-4.9M |
| Jun 2027 | $238K | $794K | $-556K | $-4.3M |
| May 2027 | $202K | $862K | $-661K | $-3.7M |
| Apr 2027 | $68K | $753K | $-684K | $-3.0M |
| Mar 2027 | $52K | $702K | $-651K | $-2.4M |
| Feb 2027 | $31K | $710K | $-680K | $-1.7M |
| Jan 2027 | $427K | $700K | $-273K | $-1.0M |
| Dec 2026 | $30K | $647K | $-617K | $-752K |
| Nov 2026 | $31K | $642K | $-611K | $-135K |
| Oct 2026 | $31K | $969K | $-939K | $476K |
| Sep 2026 | $31K | $522K | $-491K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |