| TV Geliri | $632 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $94K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $677 | $205K | $-205K | $-273K |
| Sep 2026 | $9K | $197K | $-189K | $-69K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $120K |