| TV Geliri | $110K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $29K |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $143K | $1.6M | $-1.5M | $-2.2M |
| Oct 2026 | $135K | $1.9M | $-1.7M | $-698K |
| Sep 2026 | $228K | $929K | $-701K | $1.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |