| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $311K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $36K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $262K |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $85K |
| Transfer Amortismanı | $50K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $59K |
| Tesis Bakımı | $419K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4.9M | $3.1M | $1.7M | $9.7M |
| Oct 2026 | $2.8M | $4.1M | $-1.4M | $7.9M |
| Sep 2026 | $3.7M | $2.2M | $1.5M | $9.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |