| TV Geliri | $4.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $219K |
| Oyuncu Maaşları | $3.1M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $809K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $7.8M | $4.0M | $3.8M | $53.0M |
| Nov 2027 | $7.9M | $3.5M | $4.4M | $49.2M |
| Oct 2027 | $7.2M | $3.9M | $3.3M | $44.8M |
| Sep 2027 | $9.6M | $3.3M | $6.4M | $41.5M |
| Aug 2027 | $5.9M | $3.1M | $2.8M | $35.1M |
| Jul 2027 | $5.8M | $5.5M | $324K | $32.3M |
| Jun 2027 | $23.3M | $3.5M | $19.9M | $32.0M |
| May 2027 | $7.1M | $3.7M | $3.3M | $12.2M |
| Apr 2027 | $6.1M | $3.6M | $2.5M | $8.8M |
| Mar 2027 | $5.6M | $3.6M | $2.0M | $6.3M |
| Feb 2027 | $6.1M | $3.7M | $2.4M | $4.3M |
| Jan 2027 | $5.9M | $3.5M | $2.4M | $1.9M |