| TV Geliri | $10.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $2.2M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $802K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $13.1M | $2.0M | $11.1M | $66.0M |
| Dec 2027 | $5.3M | $2.0M | $3.4M | $54.9M |
| Nov 2027 | $5.3M | $2.0M | $3.4M | $51.5M |
| Oct 2027 | $5.2M | $2.1M | $3.1M | $48.2M |
| Sep 2027 | $4.7M | $2.1M | $2.7M | $45.1M |
| Aug 2027 | $4.7M | $2.1M | $2.6M | $42.4M |
| Jul 2027 | $6.2M | $2.0M | $4.2M | $39.8M |
| Jun 2027 | $6.2M | $2.0M | $4.2M | $35.6M |
| May 2027 | $6.3M | $1.9M | $4.4M | $31.4M |
| Apr 2027 | $6.2M | $1.9M | $4.3M | $27.1M |
| Mar 2027 | $2.1M | $1.6M | $526K | $22.8M |
| Feb 2027 | $2.1M | $1.5M | $595K | $22.2M |