| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $121K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $58K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $173K |
| Oyuncu Maaşları | $990K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $200K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $1.7M | $1.3M | $331K | $-13.4M |
| Mar 2028 | $466K | $1.6M | $-1.2M | $-13.8M |
| Feb 2028 | $285K | $1.3M | $-1.0M | $-12.6M |
| Jan 2028 | $1.6M | $1.7M | $-76K | $-11.6M |
| Dec 2027 | $288K | $1.1M | $-828K | $-11.5M |
| Nov 2027 | $293K | $1.1M | $-759K | $-10.7M |
| Oct 2027 | $297K | $1.3M | $-1.0M | $-9.9M |
| Sep 2027 | $300K | $1.2M | $-891K | $-8.9M |
| Aug 2027 | $329K | $1.1M | $-745K | $-8.0M |
| Jul 2027 | $410K | $1.1M | $-707K | $-7.3M |
| Jun 2027 | $433K | $1.1M | $-708K | $-6.5M |
| May 2027 | $170K | $1.1M | $-933K | $-5.8M |