| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $537K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1K |
| Oyuncu Maaşları | $841K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $661K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $19.6M | $1.5M | $18.0M | $23.7M |
| Aug 2027 | $3.9M | $1.4M | $2.5M | $5.6M |
| Jul 2027 | $4.0M | $1.4M | $2.5M | $3.1M |
| Jun 2027 | $4.1M | $945K | $3.1M | $573K |
| May 2027 | $1.6M | $960K | $650K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $465K | $1.0M | $-550K | $-3.2M |
| Mar 2027 | $462K | $975K | $-513K | $-2.6M |
| Feb 2027 | $84K | $1.0M | $-946K | $-2.1M |
| Jan 2027 | $621K | $984K | $-363K | $-1.2M |
| Dec 2026 | $63K | $917K | $-853K | $-812K |
| Nov 2026 | $63K | $907K | $-844K | $42K |
| Oct 2026 | $243K | $1.0M | $-797K | $885K |