| TV Geliri | $4.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $755K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $4.4M | $2.6M | $1.8M | $39.2M |
| Feb 2028 | $4.4M | $2.5M | $1.9M | $37.5M |
| Jan 2028 | $5.9M | $2.5M | $3.4M | $35.6M |
| Dec 2027 | $6.8M | $2.4M | $4.4M | $32.2M |
| Nov 2027 | $6.9M | $2.3M | $4.6M | $27.8M |
| Oct 2027 | $5.6M | $2.7M | $2.9M | $23.3M |
| Sep 2027 | $8.1M | $2.6M | $5.5M | $20.3M |
| Aug 2027 | $4.5M | $2.2M | $2.3M | $14.9M |
| Jul 2027 | $4.5M | $2.1M | $2.4M | $12.6M |
| Jun 2027 | $9.3M | $2.6M | $6.7M | $10.2M |
| May 2027 | $4.5M | $2.2M | $2.3M | $3.5M |
| Apr 2027 | $5.2M | $3.7M | $1.5M | $1.2M |