Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $957K |
| Maç Günü Geliri | $44K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $32K |
| Tesis Bakımı | $628K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jan 2028 |
$1.2M |
$1.7M |
$-453K |
$3.7M |
| Dec 2027 |
$475K |
$1.5M |
$-1.1M |
$4.1M |
| Nov 2027 |
$190K |
$1.3M |
$-1.1M |
$5.2M |
| Oct 2027 |
$193K |
$1.5M |
$-1.3M |
$6.3M |
| Sep 2027 |
$248K |
$1.7M |
$-1.4M |
$7.6M |
| Aug 2027 |
$52K |
$2.2M |
$-2.1M |
$9.0M |
| Jul 2027 |
$284K |
$1.0M |
$-754K |
$11.1M |
| Jun 2027 |
$52K |
$1.0M |
$-992K |
$11.9M |
| May 2027 |
$52K |
$1.2M |
$-1.1M |
$12.9M |
| Apr 2027 |
$52K |
$1.0M |
$-977K |
$14.0M |
| Mar 2027 |
$52K |
$1.0M |
$-981K |
$15.0M |
| Feb 2027 |
$52K |
$1.1M |
$-1.0M |
$16.0M |