| TV Geliri | $402K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $82K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $985K |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $221K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $501K | $1.2M | $-733K | $8.8M |
| Jun 2027 | $126K | $1.2M | $-1.1M | $9.5M |
| May 2027 | $128K | $1.2M | $-1.1M | $10.6M |
| Apr 2027 | $140K | $1.6M | $-1.5M | $11.7M |
| Mar 2027 | $175K | $1.2M | $-1.0M | $13.1M |
| Feb 2027 | $150K | $2.7M | $-2.5M | $14.2M |
| Jan 2027 | $194K | $1.0M | $-851K | $16.7M |
| Dec 2026 | $34K | $1.0M | $-1.0M | $17.5M |
| Nov 2026 | $34K | $1.0M | $-1.0M | $18.5M |
| Oct 2026 | $98K | $1.3M | $-1.2M | $19.5M |
| Sep 2026 | $28K | $867K | $-839K | $20.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $21.6M |