| TV Geliri | $29K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1K |
| Oyuncu Maaşları | $213K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $32K | $344K | $-312K | $222K |
| Sep 2026 | $31K | $259K | $-228K | $534K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |