| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $245K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $74K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $224K |
| Tesis Bakımı | $740K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4.4M | $3.0M | $1.4M | $18.2M |
| Oct 2026 | $2.5M | $3.5M | $-992K | $16.7M |
| Sep 2026 | $3.8M | $1.3M | $2.5M | $17.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |