| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $158K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $566K |
| Oyuncu Maaşları | $3.3M |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $599K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.0M | $3.9M | $-899K | $1.4M |
| Aug 2027 | $2.5M | $3.9M | $-1.4M | $2.3M |
| Jul 2027 | $2.5M | $4.0M | $-1.5M | $3.7M |
| Jun 2027 | $7.0M | $2.1M | $4.9M | $5.3M |
| May 2027 | $2.1M | $1.6M | $501K | $363K |
| Apr 2027 | $2.1M | $3.3M | $-1.2M | $-144K |
| Mar 2027 | $2.1M | $2.0M | $142K | $1.1M |
| Feb 2027 | $2.5M | $2.0M | $483K | $907K |
| Jan 2027 | $2.4M | $1.5M | $965K | $418K |
| Dec 2026 | $813K | $1.5M | $-648K | $-554K |
| Nov 2026 | $290K | $1.5M | $-1.2M | $88K |
| Oct 2026 | $255K | $1.9M | $-1.7M | $1.3M |