| TV Geliri | $25K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $74K |
| Oyuncu Maaşları | $555K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $22K |
| Tesis Bakımı | $109K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $102K | $732K | $-630K | $1.1M |
| Oct 2026 | $97K | $1.4M | $-1.3M | $1.7M |
| Sep 2026 | $86K | $873K | $-787K | $3.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |