Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $4.1M |
| Maç Günü Geliri | $419K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Ödül Parası | $794K |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $3.0M |
| Personel Maaşları | $12K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2029 |
$5.5M |
$3.2M |
$2.2M |
$-3.6M |
| Jun 2029 |
$1.5M |
$3.3M |
$-1.8M |
$-5.9M |
| May 2029 |
$1.5M |
$3.6M |
$-2.1M |
$-4.1M |
| Apr 2029 |
$1.6M |
$3.1M |
$-1.5M |
$-2.0M |
| Mar 2029 |
$1.6M |
$3.6M |
$-2.0M |
$-471K |
| Feb 2029 |
$12.1M |
$5.6M |
$6.5M |
$1.6M |
| Jan 2029 |
$1.6M |
$3.7M |
$-2.1M |
$-5.0M |
| Dec 2028 |
$1.5M |
$3.5M |
$-1.9M |
$-2.8M |
| Nov 2028 |
$1.5M |
$4.0M |
$-2.5M |
$-889K |
| Oct 2028 |
$1.5M |
$5.7M |
$-4.2M |
$1.6M |
| Sep 2028 |
$2.3M |
$4.3M |
$-2.0M |
$5.8M |
| Aug 2028 |
$1.6M |
$4.7M |
$-3.1M |
$7.8M |