| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Scout | 9 | 0 | 54% | 12.07.2027 | Doğu Avrupa |
| Scout | 4 | 0 | 42% | 01.01.2027 | Doğu Avrupa | |
| Bartosz Frankowski | Scout | 2 | 0 | 40% | 16.07.2027 | Doğu Avrupa |
| Scout | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Doğu Avrupa | |
| Adam Blaszczykowski | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alejandro Pozo | DR | 28 | Almería | Krzysztof Blaszczykowski | Personel Önerisi | Aktif | 12.07.2027 | 12.07.2027 | 1 | 0 | 102 | 125 | 75% | 100% | 1.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nahuel Leiva | AMR | 30 | Maccabi Haifa | Krzysztof Blaszczykowski | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 89 | 110 | 65% | 100% | 400.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Attila Szalai | DL | 29 | TSG Hoffenheim | Krzysztof Blaszczykowski | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 104 | 128 | 65% | 100% | 2.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Samed Baždar | AMR | 23 | Real Zaragoza | Krzysztof Blaszczykowski | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 92 | 111 | 58% | 100% | 750.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Krzysztof Blaszczykowski | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 78 | 96 | 58% | 100% | 250.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Bartłomiej Wdowik | DL | 26 | SC Braga | Krzysztof Blaszczykowski | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 100 | 115 | 48% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Bartłomiej Wdowik | DL | 26 | SC Braga | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 100 | 115 | 48% | 100% | 1.3M | — | — | — | ||
| Germán Berterame | ST | 28 | Krasnodar | Bartosz Frankowski | Transfer Talebi | Aktif | 16.07.2027 | 16.07.2027 | 1 | 0 | 134 | 136 | 40% | 112% | 13.0M | #24 ST | — | — | |
| Dejan Simunovic | DC | 24 | Zadar | Bartosz Frankowski | Transfer Talebi | Aktif | 04.07.2027 | 04.07.2027 | 1 | 0 | 134 | 140 | 40% | 113% | 4.4M | #22 DL | — | — | |
| Kostantis Tzolakis | GK | 24 | Hajduk Split | Krzysztof Blaszczykowski | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 125 | 117 | 40% | 95% | 3.9M | #21 GK | — | — | |
| Octavian Vâlceanu | GK | 30 | CFR Cluj | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 98 | 40% | 72% | 270.0K | — | — | — | ||
| Vasilis Athanasiou | GK | 28 | Atromitos | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 75 | 40% | 71% | 450.0K | — | — | — | Tutum | |
| Tomás Händel | DM | 26 | Crvena Zvezda | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 116 | 40% | 109% | 2.1M | — | — | — | ||
| Marko Lekić | ST | 24 | Partizan | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 89 | 40% | 86% | 1.4M | — | — | — | ||
| Othmane Boussaid | AMR | 27 | Aris Thessaloniki | Krzysztof Blaszczykowski | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 104 | 40% | 95% | 1.8M | — | — | — | |
| Vicente Taborda | AML | 26 | Panathinaikos | Krzysztof Blaszczykowski | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 103 | 40% | 102% | 3.3M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dejan Simunovic | DC | Zadar | #6 | — | Al | 134 | 140 | 40% | 113% | 4.4M | Aktif | |
| Germán Berterame | ST | Krasnodar | #8 | — | Al | 134 | 136 | 40% | 112% | 13.0M | Aktif | |
| Kostantis Tzolakis | GK | Hajduk Split | #5 | — | Düşün | 125 | 117 | 40% | 95% | 3.9M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #7 | #23 | MC | 132 | 21–29 | 306.5K | Krzysztof Blaszczykowski | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Cracovia U20 | #7 | |
| Bartosz Frankowski | Korona Kielce U20 | #5, #6, #7, #8 | |
| Bartosz Frankowski | Jagiellonia U20 | #7 | |
| Bartosz Frankowski | Gornik Zabrze U20 | #7, #8 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Pozo | İzlemeye Devam | — | 0.79 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Alejandro Pozo | Onayla | 0.79 | 75% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.49 | 1.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.45 | 1.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.49 | 1.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.45 | 1.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.49 | 1.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.45 | 1.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Leiva | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Attila Szalai | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.49 | 1.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.45 | 1.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samed Baždar | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #49039039 | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Blaszczykowski | Nahuel Leiva | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Attila Szalai | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Samed Baždar | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Krzysztof Blaszczykowski | Player #49039039 | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alejandro Pozo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samed Baždar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nahuel Leiva | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #49039039 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alejandro Pozo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samed Baždar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nahuel Leiva | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #49039039 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alejandro Pozo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samed Baždar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nahuel Leiva | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #49039039 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohamed Sobhi | Wisla Krakow | GK | Kaleci | 94 | 96 | 65% | 850.0K | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Ermal Krasniqi | Legia Warszawa | AMR | Orta Saha | 94 | 116 | 65% | 1.0M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Brandon Domingues | Gornik Zabrze | AMR | Orta Saha | 86 | 102 | 65% | 900.0K | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Marcel Łubik | Gornik Zabrze | GK | Kaleci | 101 | 121 | 48% | 750.0K | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Ondřej Zmrzlý | Gornik Zabrze | DL | Defans | 99 | 118 | 48% | 1.9M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Boško Šutalo | Cracovia | DR | Defans | 88 | 111 | 65% | 1.0M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Pau Sans | Cracovia | AMR | Orta Saha | 86 | 106 | 65% | 950.0K | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Vladimir Lučić | Cracovia | AMR | Orta Saha | 101 | 118 | 65% | 1.9M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Wiktor Bogacz | Cracovia | ST | Forvet | 92 | 114 | 65% | 1.1M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Yukhym Konoplia | Lechia Gdansk | DR | Defans | 104 | 121 | 65% | 2.2M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Viktor Stojanović | Lechia Gdansk | DC | Defans | 105 | 135 | 65% | 1.2M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Giovanni González | Lechia Gdansk | DR | Defans | 102 | 119 | 65% | 650.0K | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Aleksandar Ćirković | Lechia Gdansk | AML | Orta Saha | 86 | 108 | 65% | 650.0K | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Vladislav Saus | Lechia Gdansk | WR | Orta Saha | 99 | 119 | 65% | 2.2M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Caio Vidal | Lechia Gdansk | AMR | Orta Saha | 104 | 123 | 65% | 2.7M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Ilja Samoshnikov | Lechia Gdansk | DR | Defans | 100 | 122 | 65% | 1.7M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Alex Paulsen | Lechia Gdansk | GK | Kaleci | 100 | 119 | 48% | 1.0M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Maksym Diachuk | Lechia Gdansk | DC | Defans | 100 | 122 | 48% | 1.3M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Anton Tsarenko | Lechia Gdansk | AMC | Orta Saha | 97 | 121 | 48% | 1.4M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Plamen Andreev | Lech Poznan | GK | Kaleci | 110 | 139 | 65% | 1.8M | 12.12.2026 | 2 | 0 |
| Timothy Ouma | Lech Poznan | DM | Defans | 95 | 128 | 65% | 1.5M | 12.12.2026 | 2 | 0 |
| Attila Szalai | Pogon Szczecin | DL | Defans | 104 | 128 | 65% | 2.3M | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Konstantinos Stylianou | Zaglebie Lubin | GK | Kaleci | 90 | 94 | 58% | 350.0K | 28.11.2026 | 1 | 1 |
| Marios Balamotis | Korona Kielce | GK | Kaleci | 84 | 105 | 48% | 350.0K | 21.11.2026 | 1 | 0 |
| Alejandro Pozo | Jagiellonia | DR | Defans | 102 | 125 | 75% | 1.5M | 14.11.2026 | 2 | 1 |
| Nahuel Leiva | Jagiellonia | AMR | Orta Saha | 89 | 110 | 65% | 400.0K | 14.11.2026 | 2 | 0 |
| Rodrigo Frutos | Piast Gliwice | GK | Kaleci | 99 | 106 | 48% | 700.0K | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Seol Yung-Woo | Piast Gliwice | DR | Defans | 103 | 121 | 48% | 1.6M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Rúben Vezo | Wisla Krakow | DC | Defans | 104 | 125 | 48% | 500.0K | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Bartłomiej Wdowik | Jagiellonia | DL | Defans | 100 | 115 | 48% | 1.3M | 01.08.2026 | 1 | 0 |
| Samed Baždar | Jagiellonia | AMR | Orta Saha | 92 | 111 | 58% | 750.0K | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| Jagiellonia | DR | Defans | 78 | 96 | 58% | 250.0K | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #21 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 124 | 137 | 21–29 | 306.5K | İzlemede | — | — |
| #22 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 129 | 142 | 21–29 | 306.5K | İzlemede | — | — |
| #23 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 132 | 145 | 21–29 | 306.5K | İzlemede | — | — |
| #24 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 134 | 147 | 21–29 | 306.5K | İzlemede | — | — |