| TV Geliri | $203K |
| Sıralama TV Bonusu | $20K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $28K |
| Oyuncu Maaşları | $523K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $27K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $256K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $6.7M | $843K | $5.8M | $23.3M |
| Oct 2026 | $3.3M | $785K | $2.5M | $17.4M |
| Sep 2026 | $15.7M | $531K | $15.2M | $14.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |