| TV Geliri | $18K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $449K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $583 |
| Borç Faizi | $104K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $21K | $717K | $-696K | $-7.1M |
| Jun 2027 | $266K | $757K | $-490K | $-6.4M |
| May 2027 | $21K | $714K | $-693K | $-5.9M |
| Apr 2027 | $21K | $711K | $-690K | $-5.2M |
| Mar 2027 | $21K | $708K | $-687K | $-4.5M |
| Feb 2027 | $21K | $750K | $-729K | $-3.8M |
| Jan 2027 | $21K | $804K | $-784K | $-3.1M |
| Dec 2026 | $30K | $672K | $-642K | $-2.3M |
| Nov 2026 | $23K | $685K | $-662K | $-1.7M |
| Oct 2026 | $21K | $1.2M | $-1.2M | $-989K |
| Sep 2026 | $42K | $483K | $-441K | $166K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |