| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $41K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $795K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $3.4M | $2.6M | $792K | $39.3M |
| Jul 2028 | $3.4M | $2.8M | $611K | $38.5M |
| Jun 2028 | $6.7M | $2.6M | $4.0M | $37.8M |
| May 2028 | $3.4M | $2.5M | $917K | $33.8M |
| Apr 2028 | $3.4M | $2.4M | $953K | $32.9M |
| Mar 2028 | $3.1M | $2.3M | $817K | $31.9M |
| Feb 2028 | $3.1M | $2.3M | $808K | $31.1M |
| Jan 2028 | $3.4M | $2.3M | $1.1M | $30.3M |
| Dec 2027 | $3.0M | $2.3M | $748K | $29.2M |
| Nov 2027 | $3.4M | $2.3M | $1.1M | $28.5M |
| Oct 2027 | $3.4M | $2.2M | $1.2M | $27.4M |
| Sep 2027 | $3.0M | $2.1M | $921K | $26.2M |