| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $133K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $80K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $542K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $20K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $15K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.7M | $769K | $904K | $-3.4M |
| Aug 2027 | $657K | $791K | $-134K | $-4.3M |
| Jul 2027 | $657K | $768K | $-111K | $-4.1M |
| Jun 2027 | $185K | $807K | $-622K | $-4.0M |
| May 2027 | $185K | $819K | $-634K | $-3.4M |
| Apr 2027 | $25K | $794K | $-769K | $-2.8M |
| Mar 2027 | $31K | $683K | $-652K | $-2.0M |
| Feb 2027 | $87K | $759K | $-672K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $31K | $704K | $-674K | $-676K |
| Dec 2026 | $372K | $688K | $-316K | $-2K |
| Nov 2026 | $31K | $679K | $-648K | $314K |
| Oct 2026 | $34K | $717K | $-683K | $962K |