| TV Geliri | $2.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $14K |
| Transfer Amortismanı | $21K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $12K |
| Tesis Bakımı | $772K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2030 | $3.0M | $2.9M | $98K | $48.1M |
| Mar 2030 | $3.0M | $2.6M | $342K | $48.0M |
| Feb 2030 | $2.9M | $2.8M | $112K | $47.7M |
| Jan 2030 | $6.5M | $2.4M | $4.0M | $47.5M |
| Dec 2029 | $3.0M | $2.4M | $555K | $43.5M |
| Nov 2029 | $3.4M | $2.6M | $811K | $42.9M |
| Oct 2029 | $3.0M | $3.4M | $-354K | $42.1M |
| Sep 2029 | $3.0M | $2.7M | $290K | $42.4M |
| Aug 2029 | $3.0M | $2.7M | $304K | $42.1M |
| Jul 2029 | $3.0M | $2.8M | $186K | $41.8M |
| Jun 2029 | $3.1M | $2.7M | $361K | $41.6M |
| May 2029 | $3.4M | $3.7M | $-282K | $41.2M |