Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $54K |
| Maç Günü Geliri | $352K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $301K |
| Personel Maaşları | $60K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$496K |
$496K |
$82 |
$5.3M |
| Jul 2027 |
$673K |
$515K |
$158K |
$5.3M |
| Jun 2027 |
$686K |
$761K |
$-75K |
$5.2M |
| May 2027 |
$414K |
$711K |
$-297K |
$5.2M |
| Apr 2027 |
$413K |
$711K |
$-297K |
$5.5M |
| Mar 2027 |
$413K |
$669K |
$-256K |
$5.8M |
| Feb 2027 |
$413K |
$2.0M |
$-1.5M |
$6.1M |
| Jan 2027 |
$563K |
$558K |
$4K |
$7.6M |
| Dec 2026 |
$413K |
$558K |
$-145K |
$7.6M |
| Nov 2026 |
$414K |
$558K |
$-144K |
$7.8M |
| Oct 2026 |
$413K |
$1.9M |
$-1.5M |
$7.9M |
| Sep 2026 |
$2.9M |
$512K |
$2.4M |
$9.4M |