Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $6K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $116K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Dec 2027 |
$18K |
$201K |
$-183K |
$-2.7M |
| Nov 2027 |
$19K |
$213K |
$-195K |
$-2.5M |
| Oct 2027 |
$18K |
$319K |
$-300K |
$-2.3M |
| Sep 2027 |
$16K |
$215K |
$-199K |
$-2.0M |
| Aug 2027 |
$16K |
$199K |
$-183K |
$-1.8M |
| Jul 2027 |
$34K |
$186K |
$-152K |
$-1.6M |
| Jun 2027 |
$16K |
$186K |
$-170K |
$-1.5M |
| May 2027 |
$16K |
$186K |
$-169K |
$-1.3M |
| Apr 2027 |
$16K |
$189K |
$-173K |
$-1.2M |
| Mar 2027 |
$16K |
$189K |
$-173K |
$-979K |
| Feb 2027 |
$16K |
$189K |
$-173K |
$-806K |
| Jan 2027 |
$16K |
$219K |
$-203K |
$-633K |