| TV Geliri | $583K |
| Sıralama TV Bonusu | $58K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $35K |
| Oyuncu Maaşları | $367K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $375 |
| Borç Faizi | $80K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.2M | $591K | $568K | $-5.5M |
| Nov 2027 | $159K | $596K | $-437K | $-6.1M |
| Oct 2027 | $143K | $661K | $-518K | $-5.6M |
| Sep 2027 | $28K | $513K | $-486K | $-5.1M |
| Aug 2027 | $19K | $642K | $-623K | $-4.6M |
| Jul 2027 | $19K | $448K | $-429K | $-4.0M |
| Jun 2027 | $65K | $496K | $-431K | $-3.6M |
| May 2027 | $34K | $484K | $-450K | $-3.1M |
| Apr 2027 | $39K | $639K | $-600K | $-2.7M |
| Mar 2027 | $39K | $446K | $-407K | $-2.1M |
| Feb 2027 | $41K | $452K | $-411K | $-1.7M |
| Jan 2027 | $26K | $456K | $-430K | $-1.3M |