| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $918K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $618K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $2.1M | $1.6M | $537K | $7.0M |
| Mar 2028 | $2.1M | $1.6M | $540K | $6.5M |
| Feb 2028 | $2.1M | $2.0M | $136K | $6.0M |
| Jan 2028 | $5.4M | $1.5M | $3.9M | $5.8M |
| Dec 2027 | $2.2M | $1.8M | $411K | $1.9M |
| Nov 2027 | $2.2M | $1.5M | $665K | $1.5M |
| Oct 2027 | $2.3M | $1.6M | $730K | $807K |
| Sep 2027 | $2.3M | $1.0M | $1.2M | $77K |
| Aug 2027 | $1.1M | $1.0M | $122K | $-1.2M |
| Jul 2027 | $1.2M | $892K | $261K | $-1.3M |
| Jun 2027 | $574K | $928K | $-355K | $-1.6M |
| May 2027 | $316K | $872K | $-556K | $-1.2M |