Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $54K |
| Maç Günü Geliri | $525K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $215K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$647K |
$444K |
$203K |
$7.2M |
| Jul 2027 |
$587K |
$472K |
$115K |
$7.0M |
| Jun 2027 |
$586K |
$897K |
$-310K |
$6.9M |
| May 2027 |
$586K |
$897K |
$-310K |
$7.2M |
| Apr 2027 |
$586K |
$897K |
$-310K |
$7.5M |
| Mar 2027 |
$586K |
$897K |
$-311K |
$7.8M |
| Feb 2027 |
$946K |
$892K |
$54K |
$8.1M |
| Jan 2027 |
$744K |
$854K |
$-110K |
$8.0M |
| Dec 2026 |
$586K |
$854K |
$-268K |
$8.2M |
| Nov 2026 |
$586K |
$854K |
$-268K |
$8.4M |
| Oct 2026 |
$658K |
$858K |
$-200K |
$8.7M |
| Sep 2026 |
$587K |
$3.1M |
$-2.5M |
$8.9M |