| TV Geliri | $124K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $13K |
| Oyuncu Maaşları | $178K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $102K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $144K | $421K | $-276K | $-6.9M |
| May 2028 | $148K | $464K | $-316K | $-6.6M |
| Apr 2028 | $39K | $427K | $-388K | $-6.3M |
| Mar 2028 | $24K | $414K | $-390K | $-5.9M |
| Feb 2028 | $24K | $421K | $-397K | $-5.5M |
| Jan 2028 | $24K | $615K | $-591K | $-5.1M |
| Dec 2027 | $190K | $371K | $-181K | $-4.6M |
| Nov 2027 | $25K | $420K | $-396K | $-4.4M |
| Oct 2027 | $32K | $430K | $-398K | $-4.0M |
| Sep 2027 | $28K | $500K | $-471K | $-3.6M |
| Aug 2027 | $29K | $381K | $-352K | $-3.1M |
| Jul 2027 | $28K | $431K | $-403K | $-2.8M |