| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.9M |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $91K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $166K |
| Tesis Bakımı | $215K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2029 | $3.2M | $5.4M | $-2.1M | $-16.7M |
| May 2029 | $3.2M | $7.1M | $-3.9M | $-14.6M |
| Apr 2029 | $2.6M | $4.5M | $-1.9M | $-10.7M |
| Mar 2029 | $3.2M | $3.8M | $-590K | $-8.9M |
| Feb 2029 | $3.9M | $3.7M | $197K | $-8.3M |
| Jan 2029 | $5.9M | $4.8M | $1.1M | $-8.5M |
| Dec 2028 | $3.6M | $4.8M | $-1.2M | $-9.6M |
| Nov 2028 | $3.5M | $4.1M | $-543K | $-8.3M |
| Oct 2028 | $3.6M | $5.7M | $-2.1M | $-7.8M |
| Sep 2028 | $3.6M | $4.0M | $-428K | $-5.7M |
| Aug 2028 | $3.6M | $4.2M | $-562K | $-5.3M |
| Jul 2028 | $3.6M | $3.9M | $-302K | $-4.7M |