| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.0M |
| Personel Maaşları | $72K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $697K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $3.4M | $3.7M | $-305K | $6.7M |
| Mar 2027 | $3.1M | $2.5M | $647K | $7.0M |
| Feb 2027 | $3.2M | $2.3M | $816K | $6.4M |
| Jan 2027 | $4.7M | $2.3M | $2.4M | $5.6M |
| Dec 2026 | $1.2M | $2.0M | $-811K | $3.2M |
| Nov 2026 | $1.3M | $2.0M | $-780K | $4.0M |
| Oct 2026 | $398K | $2.4M | $-2.0M | $4.7M |
| Sep 2026 | $456K | $1.2M | $-727K | $6.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |