| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 8 | 0 | 54% | 31.01.2028 | ||
| Scout | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Kuzey Amerika | |
| Juan Navarro | Scout | 1 | 0 | 55% | 03.08.2026 | |
| Diego Ferreyra | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| José Luis Sosa | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alejandro Villarreal | ST | 22 | Palmeiras | Personel Önerisi | Aktif | 31.01.2028 | 31.01.2028 | 1 | 0 | 104 | 133 | 65% | 100% | 2.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Javier Domínguez | AMC | 27 | Sportivo Trinidense | Personel Önerisi | Aktif | 31.01.2028 | 31.01.2028 | 1 | 0 | 89 | 109 | 65% | 100% | 1.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Guillermo Soto | DR | 34 | Universidad Catolica | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 100 | 111 | 65% | 100% | 450.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Alan Ovelar | ST | 22 | Argentinos Juniors | Juan Navarro | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 101 | 55% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Owen Wolff | AML | 23 | Austin FC | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 101 | 130 | 48% | 100% | 1.1M | — | — | — | ||
| Gastón Ávila | DL | 26 | Ajax | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 99 | 128 | 48% | 100% | 1.2M | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| Matías Abaldo | AMR | 24 | Defensor Sporting | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 108 | 48% | 100% | 800.0K | — | — | — | ||
| Ignacio Miramón | DM | 24 | LOSC Lille | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 143 | 48% | 100% | 2.6M | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| Álvaro Montero | GK | 33 | Millonarios | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 120 | 48% | 100% | 450.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| Emmanuel Latte Lath | AMR | 29 | Atlanta United FC | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 125 | 40% | 110% | 8.4M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #14 | #145 | GK | 146 | 21–29 | 1.1M | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 | |
| #15 | #146 | DL | 151 | 21–29 | 1.1M | Diego Ferreyra | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #16 | #147 | MC | 154 | 21–29 | 1.1M | José Luis Sosa | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #17 | #148 | ST | 156 | 21–29 | 1.1M | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Argentinos Juniors U20 | #14, #15, #16, #17 | ||
| Diego Ferreyra | Gimnasia La Plata U20 | #14, #15, #16, #17 | |
| José Luis Sosa | Tigre U20 | #14, #15, #16, #17 | |
| José Luis Sosa | Belgrano U20 | #14, #15, #16, #17 | |
| José Luis Sosa | Independiente U20 | #14, #15, #16, #17 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Domínguez | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Miramón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Javier Domínguez | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Gastón Ávila | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ignacio Miramón | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Domínguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Miramón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Javier Domínguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Gastón Ávila | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ignacio Miramón | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Domínguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Miramón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Javier Domínguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Gastón Ávila | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ignacio Miramón | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Domínguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Miramón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Javier Domínguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Gastón Ávila | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ignacio Miramón | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Javier Domínguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ávila | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Miramón | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Javier Domínguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Gastón Ávila | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Ignacio Miramón | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Villarreal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Montero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo Soto | Onayla | 1.13 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alejandro Villarreal | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Álvaro Montero | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Gauto | Platense | AMR | Orta Saha | 93 | 113 | 65% | 2.2M | 25.12.2027 | 2 | 0 |
| Fausto Vera | River Plate | DM | Defans | 109 | 123 | 65% | 3.3M | 18.12.2027 | 2 | 0 |
| Gregorio Rodríguez | San Lorenzo | AMR | Orta Saha | 88 | 100 | 95% | 1.1M | 11.12.2027 | 4 | 5 |
| Gino Infantino | Argentinos Juniors | AML | Orta Saha | 103 | 120 | 82% | 1.9M | 11.12.2027 | 3 | 0 |
| Juan Sforza | Talleres | DM | Defans | 113 | 135 | 65% | 3.5M | 20.11.2027 | 2 | 0 |
| Ignacio Miramón | Gimnasia La Plata | DM | Defans | 117 | 143 | 65% | 4.7M | 02.10.2027 | 2 | 0 |
| Nicolás Freire | Independiente | DC | Defans | 89 | 106 | 28% | 150.0K | 25.09.2027 | 0 | 1 |
| Maximiliano Gutiérrez | Independiente | WR | Orta Saha | 91 | 112 | 28% | 1.3M | 25.09.2027 | 0 | 1 |
| Valentín Carboni | Racing Club | AMR | Orta Saha | 122 | 141 | 65% | 3.9M | 11.09.2027 | 2 | 0 |
| Gastón Ávila | Rosario Central | DL | Defans | 100 | 128 | 82% | 1.2M | 04.09.2027 | 3 | 0 |
| Álvaro Montero | Vélez Sársfield | GK | Kaleci | 114 | 120 | 82% | 850.0K | 28.08.2027 | 3 | 0 |
| Lucas Robertone | Vélez Sársfield | DM | Defans | 103 | 125 | 48% | 1.4M | 28.08.2027 | 1 | 0 |
| Rodrigo Atencio | Independiente Rivadavia | AMR | Orta Saha | 114 | 133 | 48% | 4.5M | 17.07.2027 | 1 | 0 |
| Alejandro Maciel | Central Córdoba SdE | DC | Defans | 90 | 109 | 65% | 1.0M | 10.07.2027 | 2 | 0 |
| Kendry Páez | River Plate | AMC | Orta Saha | 118 | 147 | 65% | 3.2M | 29.05.2027 | 2 | 0 |
| River Plate | DL | Defans | 115 | 136 | 65% | 2.4M | 29.05.2027 | 2 | 0 | |
| Omar Campos | Argentinos Juniors | DL | Defans | 104 | 136 | 65% | 3.1M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Brayan Cortés | Argentinos Juniors | GK | Kaleci | 117 | 118 | 48% | 900.0K | 22.05.2027 | 1 | 0 |
| Javier Domínguez | Atlético Tucumán | AMC | Orta Saha | 89 | 109 | 65% | 1.8M | 08.05.2027 | 2 | 0 |
| Alejandro Villarreal | Aldosivi | ST | Forvet | 104 | 133 | 65% | 2.7M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Natanael Guzmán | Aldosivi | WR | Orta Saha | 73 | 86 | 48% | 300.0K | 24.04.2027 | 1 | 0 |
| Guillermo Soto | Tigre | DR | Defans | 100 | 111 | 65% | 450.0K | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Alejo Veliz | Rosario Central | ST | Forvet | 125 | 150 | 48% | 5.4M | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| Julián Fernández | Rosario Central | AMR | Orta Saha | 92 | 110 | 48% | 1.5M | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| Imanol Machuca | Vélez Sársfield | AMR | Orta Saha | 100 | 114 | 48% | 2.2M | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Talles Magno | Platense | AMR | Orta Saha | 105 | 126 | 48% | 2.8M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Mauro Luna Diale | Platense | AML | Orta Saha | 81 | 100 | 28% | 300.0K | 26.12.2026 | 0 | 1 |
| Diego Sánchez | Instituto | MC | Orta Saha | 105 | 136 | 58% | 2.1M | 28.11.2026 | 1 | 1 |
| John Córdoba | Instituto | AMR | Orta Saha | 91 | 111 | 48% | 1.3M | 28.11.2026 | 1 | 0 |
| Juan Romero | Instituto | ST | Forvet | 87 | 97 | 48% | 850.0K | 28.11.2026 | 1 | 0 |
| Abiel Osorio | Defensa y Justicia | ST | Forvet | 97 | 110 | 48% | 2.5M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Juan Manuel Gutiérrez | Defensa y Justicia | AMR | Orta Saha | 98 | 113 | 28% | 1.6M | 14.11.2026 | 0 | 1 |
| César Bustos | Barracas Central | DC | Defans | 103 | 150 | 48% | 1.3M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Owen Wolff | Tigre | AML | Orta Saha | 101 | 130 | 48% | 1.1M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Daniel Edelman | Sarmiento | DM | Defans | 101 | 130 | 48% | 1.4M | 24.10.2026 | 1 | 0 |
| Matías Abaldo | Independiente | AMR | Orta Saha | 91 | 108 | 48% | 800.0K | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #145 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |
| #146 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |
| #147 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |
| #148 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 1.1M | İzlemede | — | — |