| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $130K |
| Oyuncu Maaşları | $5.2M |
| Personel Maaşları | $80K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $18K |
| Tesis Bakımı | $771K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $5.8M | $6.0M | $-204K | $27.8M |
| Aug 2027 | $5.8M | $6.3M | $-580K | $28.0M |
| Jul 2027 | $5.7M | $6.4M | $-727K | $28.6M |
| Jun 2027 | $5.0M | $6.3M | $-1.3M | $29.3M |
| May 2027 | $5.5M | $6.3M | $-786K | $30.6M |
| Apr 2027 | $6.8M | $6.3M | $476K | $31.4M |
| Mar 2027 | $7.9M | $6.6M | $1.2M | $30.9M |
| Feb 2027 | $6.2M | $7.1M | $-885K | $29.7M |
| Jan 2027 | $19.0M | $6.3M | $12.7M | $30.6M |
| Dec 2026 | $10.3M | $6.1M | $4.2M | $17.9M |
| Nov 2026 | $9.2M | $6.1M | $3.0M | $13.6M |
| Oct 2026 | $3.7M | $7.2M | $-3.5M | $10.6M |