Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.5M |
| Maç Günü Geliri | $80K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Tesis Bakımı | $583K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jun 2030 |
$2.8M |
$2.5M |
$374K |
$4.8M |
| May 2030 |
$2.8M |
$2.5M |
$342K |
$4.4M |
| Apr 2030 |
$3.1M |
$2.5M |
$601K |
$4.1M |
| Mar 2030 |
$2.8M |
$2.6M |
$236K |
$3.5M |
| Feb 2030 |
$1.8M |
$961K |
$842K |
$3.3M |
| Jan 2030 |
$2.4M |
$2.0M |
$449K |
$2.4M |
| Dec 2029 |
$1.8M |
$2.0M |
$-152K |
$2.0M |
| Nov 2029 |
$1.8M |
$2.0M |
$-126K |
$2.1M |
| Oct 2029 |
$2.4M |
$2.0M |
$411K |
$2.3M |
| Sep 2029 |
$2.5M |
$2.0M |
$557K |
$1.8M |
| Aug 2029 |
$2.1M |
$548K |
$1.6M |
$1.3M |
| Jul 2029 |
$1.8M |
$468K |
$1.3M |
$-285K |