| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $728K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $6.2M | $2.8M | $3.3M | $47.1M |
| Jan 2028 | $12.3M | $2.7M | $9.6M | $43.8M |
| Dec 2027 | $5.6M | $2.7M | $2.8M | $34.1M |
| Nov 2027 | $6.2M | $2.7M | $3.5M | $31.3M |
| Oct 2027 | $6.3M | $4.8M | $1.5M | $27.8M |
| Sep 2027 | $5.7M | $3.4M | $2.3M | $26.3M |
| Aug 2027 | $6.4M | $2.8M | $3.6M | $24.0M |
| Jul 2027 | $5.7M | $3.4M | $2.4M | $20.4M |
| Jun 2027 | $6.2M | $2.8M | $3.4M | $18.0M |
| May 2027 | $6.1M | $2.8M | $3.4M | $14.6M |
| Apr 2027 | $5.5M | $2.7M | $2.7M | $11.2M |
| Mar 2027 | $5.5M | $2.7M | $2.8M | $8.5M |