Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $55K |
| Maç Günü Geliri | $12K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $562K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Dec 2027 |
$70K |
$648K |
$-577K |
$-10.0M |
| Nov 2027 |
$70K |
$633K |
$-563K |
$-9.4M |
| Oct 2027 |
$73K |
$933K |
$-859K |
$-8.8M |
| Sep 2027 |
$71K |
$609K |
$-538K |
$-8.0M |
| Aug 2027 |
$23K |
$612K |
$-589K |
$-7.5M |
| Jul 2027 |
$23K |
$606K |
$-583K |
$-6.9M |
| Jun 2027 |
$23K |
$607K |
$-584K |
$-6.3M |
| May 2027 |
$25K |
$589K |
$-564K |
$-5.7M |
| Apr 2027 |
$27K |
$584K |
$-557K |
$-5.1M |
| Mar 2027 |
$63K |
$701K |
$-638K |
$-4.6M |
| Feb 2027 |
$24K |
$659K |
$-635K |
$-3.9M |
| Jan 2027 |
$845K |
$816K |
$29K |
$-3.3M |