| TV Geliri | $203K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $39K |
| Oyuncu Maaşları | $734K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $76K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $250K | $950K | $-699K | $-7.8M |
| Jul 2027 | $239K | $947K | $-708K | $-7.1M |
| Jun 2027 | $246K | $1.1M | $-834K | $-6.4M |
| May 2027 | $66K | $1.1M | $-991K | $-5.5M |
| Apr 2027 | $42K | $832K | $-790K | $-4.6M |
| Mar 2027 | $43K | $824K | $-781K | $-3.8M |
| Feb 2027 | $43K | $882K | $-839K | $-3.0M |
| Jan 2027 | $44K | $849K | $-804K | $-2.2M |
| Dec 2026 | $758K | $765K | $-7K | $-1.4M |
| Nov 2026 | $69K | $867K | $-798K | $-1.4M |
| Oct 2026 | $64K | $1.3M | $-1.2M | $-575K |
| Sep 2026 | $50K | $443K | $-393K | $605K |