| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.0M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $695K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $4.8M | $3.7M | $1.1M | $26.3M |
| Dec 2027 | $4.6M | $3.7M | $942K | $25.2M |
| Nov 2027 | $4.7M | $4.3M | $411K | $24.2M |
| Oct 2027 | $4.7M | $3.4M | $1.3M | $23.8M |
| Sep 2027 | $4.7M | $3.1M | $1.7M | $22.5M |
| Aug 2027 | $4.8M | $2.9M | $1.8M | $20.8M |
| Jul 2027 | $4.7M | $2.7M | $2.0M | $19.0M |
| Jun 2027 | $9.1M | $2.7M | $6.4M | $17.0M |
| May 2027 | $4.8M | $2.8M | $1.9M | $10.6M |
| Apr 2027 | $4.7M | $3.0M | $1.7M | $8.7M |
| Mar 2027 | $4.7M | $3.0M | $1.7M | $7.0M |
| Feb 2027 | $1.9M | $2.4M | $-519K | $5.3M |