| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $249K |
| Oyuncu Maaşları | $704K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $645K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.0M | $1.4M | $593K | $3.0M |
| Jul 2028 | $1.9M | $1.4M | $530K | $2.4M |
| Jun 2028 | $2.1M | $1.4M | $703K | $1.9M |
| May 2028 | $2.0M | $1.6M | $423K | $1.2M |
| Apr 2028 | $1.9M | $894K | $1.0M | $752K |
| Mar 2028 | $1.9M | $1.2M | $738K | $-291K |
| Feb 2028 | $1.9M | $792K | $1.2M | $-1.0M |
| Jan 2028 | $4.0M | $1.1M | $2.9M | $-2.2M |
| Dec 2027 | $2.0M | $924K | $1.1M | $-5.1M |
| Nov 2027 | $2.0M | $1.1M | $912K | $-6.2M |
| Oct 2027 | $808K | $1.8M | $-989K | $-7.1M |
| Sep 2027 | $903K | $1.1M | $-151K | $-6.1M |